Villa boyama apartman boyama

Villa boyama Apartmanda yaşayan herkesin hayali, bir gün müstakil bir evde yaşamaktır. Ancak yine herkes bilir ki müstakil bir evde veya villadan yaşamak, apartmanda yaşamaktan daha zordur, çünkü bütün masraflar, artık size aittir. Özellikle bahar ayları geldiğinde, villanızın kış şartlarından sonra bakımının yapılması, gerekiyorsa dış cephesinin de boyanması gerekir. Villalar genellikle normal bir daireden büyük, iki veya üç katlı konutlar oldukları için, villa boyama fiyatları da farklılıklar gösterir ve daha detaylı bir işlem gerektirir.

 

Apartman boyama Eğer villanızın dış cephesi, yapılırken veya sonradan gerekli yalıtım malzemeleri ile kaplanmamışsa, mutlaka iç cepheye de küf, nem ve rutubet sızdıracaktır. Bu sebeple villa boyama fiyatı verilirken, mutlaka önceden keşif yapılması ve gerekli malzemelerin temin edilmesi gerekir. Dış cephedeki rutubet tamamen kesilmeden ve kurumadan, iç cephe boyaması yapılmamalıdır. Ayrıca sadece iç cephe boyaması yapılırsa, yalıtım yapılmadığı için bir sonraki kış villanız, tekrar eski haline dönecektir.

 

Boya badana ustası Firmamız İstanbulun tüm semtlerine ve çevre ilçelerine deneyimli kadrosuyla ev boyama hizmetinin yanı sıra, villa dış cephe ve iç cephe boyama hizmeti de vermektedir. Öncelikle yapılması gereken rutubet veya renk değişimi, kabarma varsa dış cephenin temizlenmesi, yalıtımının yapılması ve istediğiniz renkte, ancak ekibimizin seçtiği özellikte boyayla boyanmasıdır. Bundan sonra iç cepheye geçilir ve duvarlarda nem, küf veya çöküntüler varsa bunlar zımparalanarak temizlenir. Daha sonra ise saten alçı çekilip, astar atılarak boyama işlemine geçilir. Bir kaç katlı villaların boyama süreleri, normal dairelere göre daha detaylı bir işlem olmasından dolayı biraz daha uzun sürecektir.

 

Fimamız profesyonel ve konusunda deneyimli ekipleriyle size villa boyama fiyatları konusunda da en iyi hizmeti verecektir. Aklınızda oluşan ucuz boyacı imajını tamamen yıkarak hizmet verecek olan firmamız, son derece titiz ve dikkatli çalışmasıyla, diğer firmaların önüne geçecek ve boyama işlemi bittikten sonra arkasında hiç bir iz bırakmayacaktır. Sözleşmede belirtilen sürede size eviniz teslim edilir ve memnun olmadığınız durumlar tekrar özenle giderilir. Amacımız, bundan sonra da uzun yıllar birlikte çalışmaktır.

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments