Namık Kemal Mahallesi boyacı ustası ekibi ile ev İş yeri boyama işini artık dert etmeyin. çekirdekten yetişme ustalarımızla profesyonel  ve ekonomik fiyata boya badana hizmeti sunuyoruz ücretsiz keşif için bizi  7/24 saat arayabilirsiniz.]

En iyi boyacılık hizmeti veren Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Veren Ekiptir çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz.

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz ki bizi başkalarına da önerebilesiniz . boyacı denildiğinde sürekli bizi arayabilesiniz diye işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Ümraniye Namık Kemal Ve İnkılap Boyacı ustası ekibi boya badana işleriniz için acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hem keşif hem de boya uygulama hizmeti verebiliriz ustalarımız her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır.

Lütfen bizi aldığı iş başkasına devreden aracı taşeron nalbur emlakçı veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Boya Badana için verilen 500 -600 gibi düşük Fiyatlar birer tuzaktır Lütfen Dikkat ediniz ..

1 Günde boya mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

 

 

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Namık Kemal Mahallesi nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan Tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen  Namık Kemal boyacı ev boyama fiyatları ekonomik fiyatlar ve kaliteli işçilik ile boya badana sektörüne yön vermekteyiz.

Nasıl çalışırız  1

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram Ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

İç cephe renk kartelaları 

 

 

20150420_150614

Ümraniye Namık Kemal Mahallesi Boyacı usta hizmeti Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik ile Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti . Ümraniye Boyacı Ümraniye’nin Genelinde boya badana işleriniz için arayabilir fiyat bilgisi ve keşif talebinde bulunabilirsiniz

Boya Badana Fiyatları ?

Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

Değerli ziyaretçi Boya Badana İşiniz Var ise en iyisi bizi arayın ücretsiz keşif işlemini gerçekleştirelim bütçenize en uygun fiyatlarla boya badana uygulama işlerini yapalım .

Tecrübeli Boyacı Ustalarına İşinizi Yaptırın

İnternet Ortamında reklamlarda arama motorlarında bir bir çok kişi kuruluş reklam veya web sitesini görebilirsiniz  bir teneke boya fiyatına ev boyama kampanyalarına denk gelmişsinizdir yada kurumsal adı altında sizden daha çok para talep eden kişilere kesinlikle kanmayın her sektörde olduğu gibi hiç işi olmadığı halde sizden 2000 liraya aldığı işi asıl mesleği boyacı olmayan acemi bilinçsiz kişilere 1000 liraya devrederek suya sabuna dokunmadan para kazanan kişilerin cilalı sloganlarına kanmayın.

Boyacıyım Deyip te duvardaki boya çeşidini dahi tanımayan duvardaki mevcut boyanın su bazlı veya saten boya olduğunu ayırt Edemeyecek kadar tecrübesiz Ayrıca Bir duvara Boydan Boya Alçı Çekin derseniz Alçı çekmesini bilemeyecek kadar acemi onlarca kişi web sitesi açarak yada aracılık yaparak para kazanıyor Ayrıca kesinlikle hiç kimseye iş başı yapmadan Kapora vermeyin sözleşme adı altında imza atmayın. her işte olduğu gibi maalesef boya badana sektöründe mesleği olmadığı halde boya badana işleri yaptığını İddia eden kurumsal garantili ucuz fiyatlara boya kampanyası gibi sloganlara karşı Dikkatli olunuz.

 

Belki Çok Klasik Olacak Ama Gerçekten de Size bir telefon kadar Yakınız