Amasya Taşova ilçesi Boyacı Ustası Bir evin veya iş yerinin boyasını yapmak, son derece önem gerektiren bir iştir. Bu sebepten dolayı da seçeceğiniz boya ustasının ne kadar profesyonel olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Günümüzde bu işi profesyonel bir biçimde yapmayan, kalitesiz boyalar kullanan ve tüm bunların yanında yüksek rakamlarda tutar isteyen kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere işi yaptırmanız doğrultusunda boya ile alakalı ilerleyen zamanlarda birçok sorunla karşılaşacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Ancak bu işi Amasya Taşova boyacı ustası ekibi olarak bize vermeniz doğrultusunda, yapılan boyayı uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi görebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik biz fahiş fiyatlar değil, uygun fiyatlar sunmaktayız. Tüm bunların yanı sıra yapılacak olan boyanın en iyisi seçmekte ve bu şekilde boyayı uygulamaktayız.

Sizde kaliteli bir şekilde boya yaptırmak istiyorsanız, özveri ile çalışan Taşova dış cephe mantolama ekibi olarak bizlere bu işi verebilirsiniz. Dilerseniz iletişim kısmında yer alan irtibat numaralarından bize ulaşabilir, gerek fiyat bilgisi, gerekse randevu bilgisi konusunda fikir alabilirsiniz. Buna bağlı olarak boya çalışmasını gerçekleştirerek, daha güzel görünen duvarlara sahip olabilirsiniz. Bizler bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Birkaç kişilik ekibimiz sayesinde birkaç gün sürebilecek boya işini 1 veya 2 gün içerisinde kullanıma hazır bir hale getirmekteyiz. Tüm bunları yaparken ortamın temizliğine fazlasıyla önem göstermekteyiz. Bu denli kaliteli çalışan ekibe boya işini vererek, arkanıza yaslanıp, tertemiz ve güzel boyanmış duvarlarınızı görmeyi bekleyebilirsiniz.

Amasya Taşova fayans dış cephe mantolama ve diğer tadilat tamirat işlerinizde de arayabilirsiniz

Taşova Boyacı

Nasıl çalışırız  1

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır üzerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın..

İç cephe renk kartelaları 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

‘de Boya Badana işlerinde bizden fiyat almadan karar vermeyin. Ev ofis boyamada  profesyonelce hizmet. Temiz Titiz Ekonomik Hizmet.

İŞİNİZİ USTASINA YAPTIRIN İÇİNİZ RAHAT OLSUN..