Mecidiyeköy Boyacı Ustası -1- Günde Boya 0533 384 44 35

İstanbul Mecidiyeköyde boya badana yaptırmayı düşünen siz değerli müşterilerimiz  iyi bir Boyacı ekibe ihtiyacınız varsa  bizimle iletişime geçiniz en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyoruz ücretsiz keşif hizmitimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz .

boyacı ustası mecidiyeköy

boyacı ustası mecidiyeköy

En uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi sunuyoruz yüzlerce memnun müşterilerimizden bizim hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz !

boyacı ustası mecidiyeköy

boyacı ustası mecidiyeköy

Mecidiyeköyde boya badana işleriniz 1 günde bitiriyoruz

Nasıl çalışırız

Bizi aradığınızda yerinde keşif ve fiyatlandırma  yapıyoruz ve istediğiniz gün zamanda işe Başlıyoruz mecidiyeköy boyacı ustası yapan usta ekibimiz mecidiyeköy badanacı boya işlerinizde hizmetinizdedir..

mecidiyeköy boya badana ustası

mecidiyeköy boya badana ustası

profesyonel boya badana hizetleri mecidiyeköy boyacı ustası ekibi ekinomik fiyatlarla hizmet veriyoruz alçı kartonpiyer boya işlerinizde aynı gün teslimat temiz ve titiz çalışma

Mecidiyeköyde boya badana ustası

coollogo_com-19680174

Boya badana uygulamasına başlamadan önce …

Boya badana  işlemine başlamadan önce eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz büylece toz kir boya vb dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

mecidiyeköy badana boya ustası

mecidiyeköy badana boya ustası

mecidiyeköy’de boyacı ustası

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi .. 

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini Gerçekleştiriyoruz

mecidiyeköy boya badana yapan

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama yada tablo tv vb gibi astığımız çivi delikler çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

mecidiyeköy boyacı badanacı

mecidiyeköy boyacı badanacı

Bemcidiyeköy boyacı badana ustası

Slayt1

İstanbul genelinde boyacı usta ekibimizle ev iş yerlerinizi n boyamasını 1günde  yapıyor işin Durumuna göre usta kadromuz 5-6 kişiden oluşur…

mecidiyeköy boya badana yapan

Slayt1

Aradan aracı taşeron veya teklif al gibi sistemler olmadığında en ekonomik fiyatlar bizde kendi işimizi kendimiz yapıyoruz aracı komisyonculara vereceğiniz para sizin cebinizde kalıyor hem işin ehli ustalarla çalışmış oluyorusunuz  ikinci şahıslarla muhatap olmamış olursunuz.

mecidiyeköyde boya badana yapan

mecidiyeköyde boya badana yapan

 Tel : 0533 384 44 35

                                MAİL ADRESLERİMİZ

Hotmail  Boyavebadana@hotmail.com

 

Gmail     boyaciustasi26@gmail.com

 

whatsahapWhatsapp’ta

Boya Tadilat Yapılacak Mekanın Fotoğraflarını Göndererek Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz ..

 

                     Renk kartelası 

Slayt1

boya badana ustası mecidiyeköy

boya badana ustası mecidiyeköy

Mecidiyeköy boyacı usta ekibiz hızlı ve titiz çalışmalarımıza boya işlerinizi bir gün gibi kısa sürede bitiriyoruz keşif ve daha geniş biligi için bizi arayabilir yapılacak mecidiyeköy boyacı ustası  badana hakkında fiyat alabilirsiniz Boya badana alçı sıva kartonpiyer alçıpan asma tavan bölme duvar iç ve dış cephe mantolama Hizmetleri

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments