Maltepe Boyacı Ustası

Maltepe Boyacı ustası Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Veren Ekiptir çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz

Bizde Cilalı çarpıcı sözler da yok bilmiyorum kaç yıl güvence Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz ‘çünkü biliyoruz memnun bir alan kişi ileriki zamanda bin müşteridir

BOYA İŞİ EKİP İŞİDİR 1 GÜNDE BOYA İÇİN RANDEVUNUZU ALIN EVİNİZİ AYNI GÜN SİZE TESLİM EDELİM

Lütfen bizi aldığı iş başkasına devreden aracı taşeron nalbur emlakçı veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş senelerdir binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak edinim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Ev Boya Badana için verilen 4000 -5000 gibi düşük Fiyatlar birer tuzaktır Lütfen Dikkat ediniz ..

Maltepe Boyacı

Boya Badana İşinde 20 senelik tecrübe ile Maltepe Boyacı ustası ekibi boya badana işleriniz için acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hem bulgu hem de boya uygulama hizmeti veriyoruz ustalarımız her biri minimum 15 senelik iş deneyimi vardır.

Maltepe Boyacı İle 1 Günde Boya

1 Günde boya mümkün mü ? Evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazlaca 1 kat boya uygulanır)
Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza yada beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ‘ve’ 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz bulgu talebinde bulunun .

Maltepe Boya Badana Ustası

kıymetli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması vakit Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Maltepe nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ‘ve’ tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan Tv tablo vb benzer biçimde tamirleri ‘çok’ iyi bir halde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra mutlaka bu onarılan yerler yama benzer gözükmemesi için profesyonelce tamirat yapıyoruz.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek arzu ettiğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Maltepe Boyacı Ev boyama fiyatları boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce  yapmaktadır.

Maltepe Boyacı Nasıl Çalışır ?

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.

bo

2 Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.

3  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

4  Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri ‘çok’ iyi bir şekilde onarılarak boya

uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

5  Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

6 En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

Boya işi sonlanmış olduğunda maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Maltepe  Boyacı Boya Badana Ustası

İstanbul Maltepe boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye  cebinizden 5 katı para çıkmasın Cebinizde her işin ustası olduğu benzer biçimde boya badana işinde ustalık yetenek gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını ‘çok’ iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın çömez bilinçsiz kişilere boya yapmış oldurup paranızı çöpe atmayın  .. İsterseniz instgram ve Youtube Sayfamızda yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

Boya yaparken en dikkat ettiğimiz konu, boyanın ne kadar kaliteli olduğudur. Asla bir masraftan kaçınmayarak, sadece işimizi ustalaşmış bir halde yerine getirmek için boyaların kalitesine önem vermekteyiz. Böylelikle boyanacak duvarın ömrü bir hayli uzun olabilmektedir

 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

İstanbul Maltepe ve Sancaktepe Boyacı Fiyatları  ataşehir boyacı ustası fiyatları çekmeköy boyacı fiyatları ucuz fiyatlarla çalışan usta ekiplerimize ulaşmak için iletişim numarasında bizi arayabilirsiniz. aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

 

İstanbul Maltepe Boya Badana Fiyatları ?

Maltepe Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler nemli rutubetli ve duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

 

 

Türkiye’nin en Bilindik Kaliteli ve En Çok Kullanılan Boya Markaları

Filli Boya

Filli Boya | Hakkımızda. 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir.

Polisan Boya

Bir diğer Kaliteli Boyalardan Olan Polisan 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamıştır. Bitlis Ailesi(Ahmet Ertuğrul Bitlis, Mehmet Emin Bitlis, Ahmet Faik Bitlis) tarafından kurulan Polisan Boya Boya’nın yüzde 50 oranındaki hissesi 2016 yılında Japonya’nın 1918 yılında kurulan lider boya üreticilerinden Kansai Paint’e satılmıştır

Dyo Boya

Diğer Kaliteli Boyalardan Biride Dyo Markası (sık kullanılan adıyla Dyo Boya), Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İzmir merkezli, Yaşar Topluluğu’na bağlı Türk boya şirketidir. Şirketin ismi olan “DYO”, şirketin kurucusu olan “Durmuş Yaşar ve Oğulları”nın kısaltmasıdır.
Ürün: İnşaat boyaları, mobilya boyaları,

Marshall Boya

Marshall 1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi Akzo Nobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall boya, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine Sahip Bir Firma.

 

 

 

 

Permolit Boya

Permolit Boya A.Ş., 1984 yılında kurulan Akçalı Şirketler Topluluğu bünyesindeki markalardan biridir.

Su bazlı iç cephe boyaları, su bazlı dış cephe boyaları, tavan boyaları, su bazlı Binder, astar ve macunlar, izolasyon malzemeleri ve renklendiriciler, su bazlı yağlı boyalar, sentetik son kat boya ve astarlar, antipas ve macun, tinerler, ahşap koruyucular, özel boyalar, ısı yalıtım sistemleri, yardımcı ürünleri ve renklendirme sistemi ürünleri üretmektedir.

2004 yılında Krasnadorda kurulan fabrika ile A.B. PROM markası ile inşaat boyalarının üretimine başlayan Türk firması Akçalı Boya, Rusya’daki fabrikasından Rusya ve diğer komşu ülkelere ürünlerini ulaştırmaktadır.

Akçalı Boya; Rusya, Moldova, Bulgaristan, Nijerya, Irak, Türki Maltepeleri ve KKTC ülkelerine ürünlerini satmaktadır.

Boyalar Kaliteli mi?

Boya yaparken en dikkat ettiğimiz konu, boyanın ne kadar kaliteli olduğudur. Hiçbir masraftan kaçınmayarak, sadece işimizi profesyonel bir şekilde yerine getirmek için boyaların kalitesine önem vermekteyiz. Böylelikle boyanacak duvarın ömrü bir hayli uzun olabilmektedir.

Fiyatlar Uygun mu?

Fiyatlar elbette ki uygundur. Ancak piyasada bu işi yapan çoğu profesyonel olmayan kişilerin fiyatından biraz yukardadır. Eğer evinizi son derece şık bir hale getirmek ve en önemlisi boyaların hemen dökülmemesini istiyorsanız, mutlaka bizimle çalışmanızı öneririm. ‘çünkü bizler bu işi profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. Boya işleminde en kaliteli boyayı kullanıyoruz. Böylelikle uzun seneler boyunca bile bu boyalarda herhangi bir çürüme veya dökülme problemleri göremezsiniz. Uygun fiyat politikasından yola çıkarak, size en uygun fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Size Nereden Ulaşabilirim?

Bize ulaşmak için ‘’İletişim’’ kısmında yer alan numarayı aramanız yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde boyanacak yerlerin uzunluğunu vs. durumları belirtmeniz durumunda, cep telefonu üzerinden fiyat alabilmeniz mümkün olacaktır. Unutmayın ki, bizim önceliğimiz kalitedir. Kaliteli bir şekilde boya yaptırmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın.

Boya Markası ve Renk Seçimi ?

Boya badana keşfi için geldiğimizde yanımızda filli boya / Polsan / Marshall Dyo Boya Markalarının Renk Kartelalarını Yanımızda Getiriyoruz Siz Dilediğiniz Boya Markasını ve rengini seçiyorsunuz dilerseniz boyalarınınız kendiniz yada biz temin edebiliriz .

Maltepe  dışında başka yere hizmetiniz var mı ?

Evet Maltepe ve tüm İstanbul genelinde hizmetimiz vardır yaklaşık olarak 3 ekip olarak İstanbul genelinde hizmet veriyoruz her bir ekip 3*4 ustadan oluşur Anadolu yakası 1 ekip Avrupa yakasında 2 ekip ile çalışıyoruz 

Maltepe de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Altayçeşme Boyacı ustası

Zümrütevler Boyacı Fiyatları

Maltepe Fındıklı Boyacı

Bağlarbaşı Boyacı

Maltepe Cevizli Boyacı

Altıntepe Boyacı Ustası

Küçükyalı boyacı Ustası

İdealtepe Boyacı Fiyatları

Başıbüyük Boyacı Ustası

Aydınevler Boyacı Ustası

Esenkent Boyacı Ustası

Çınar Mahallesi Boyacı

Feyzullah mahallesi boyacı ustası

girne mahallesi boyacı ustası

Gülsuyu Boyacı Ustası

Gülensu Boyacı 

Maltepe Yalı Mah. Boyacı

Büyükbakkalköy Boyacı

Maltepe Boya Ustası Ekibi Kaliteli Hızlı Pratik Ekonomik Hizmet 1 GÜNDE evinizi Boyayalım Mı cevabınız Evet İse Bizi Arayın