Boyacı Ustası Ekibimiz Nasıl Bir 1 Günde Boya Yapıyor ?

Öncelikle İşe Başlayacağımız gün belirtilen saate iş Başı Yapıyoruz ustalarımız Ev eşyalı ise tüm eşyaları bulundukları odada Dikkatli bir şekilde orta bir yere toplayıp çok iyi bir şekilde izole ediyor boya dökülmeleri toz kurumak için aynı şekilde yerleri süpürgelikleri maskeleme yaparak kurumuş oluyoruz. Ekibimizde bulunan ustalar her biri işin ehli ustalar olduğunda çok iyi bir şekilde organize olarak boya badana işlerini 1 günde boya badanasını  bitirerek size teslim ediyor.

 

Boya Badana Ustası İle 1 Günde Boya Avantajı ?

 1. 1 Günde boya badana Avantajı. diğer ustaların evinizi günlerce işgal etmelerine son veriyor.
 2. Boya Badana işi 1 günde bittiği İçin daha ekonomik evinizi boyamış oluyorsunuz.
 3. 1 Gün Gibi Kısa sürede  boya işi bittiğinde zamanınız size kalıyor.
 4. 1 Günde boya her gün usta beklemenize gerek kalmadan evinizde kalmanızı sağlıyor.

Altayçeşme Boyacı Ustası Hangi Boyaları Kullanıyor ?

Keşif için Gelen Ustalarımız Yanlarında DYO. FİLLİ. BOYA. POLİSAN. JUTON. MARSHALL. PERMOLİT. gibi kaliteli bilindik boya markalarının Renk kartelalarını yanlarından getiriyor dilediğiniz markanın rengini seçiyorsunuz. dilerseniz kendi boyalarınızı kendiniz alabilirsiniz.

Neden Evimi Size Boyatmalıyım Diyorsanız ?

 • 1 Günde Boyama Garantisi
 • Aracısız Direk Ustasında Hazmet Alacaksınız
 • Boya İşi Kendimiz Yapıyoruz Kesinlikle ikinci şahıslarla muhatap olmayacaksınız.
 • İşin Ehli Ustalara boya badana işlerinizi yaptırmış olacaksınız
 • diğer Aracı veya şirket adı altında boya badana yaptığını iddia edenlere göre daha ekonomik boya yaptıracaksınız.

  Altayçeşme Boya Badana Ustası

İstanbul Maltepe Boyacı Ustası Ekibi En iyi boyacılık hizmeti veren Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Veren Ekiptir çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz.

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz ki bizi başkalarına da önerebilesiniz . boyacı denildiğinde sürekli bizi arayabilesiniz diye işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Altayçeşme Boyacı 1 Günde Boya

1 Günde boya mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

 • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
 • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
 • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Altayçeşme Boya Badana Ustası

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Altayçeşme Mahallesi nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Altayçeşme Ev boyama fiyatları boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce  yapmaktadır.

Nasıl çalışırız  1

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Altayçeşme Mahallesi mahallesi Boya Badana Ustası

Altayçeşme Mahallesi mahallesi Boyacı badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

İç cephe renk kartelaları 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

Altıntepe Mahallesi boya ustası arıyorsanız Altıntepe boyacı sayfasında ustalarımıza ulaşabilir Fiyat Teklifi İçin Ücretsiz Keşif Talebinde Bulabilirsiniz.

Boya Badana Fiyatları ?

Altayçeşme Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

✅ Altayçeşme Boyacı Ekibi: ✅Temiz Titiz Çalışma
✅ 1 Günde Boya ®: ✅Ekonomik Fiyatlar
✅ Ücretsiz Keşif: ✅20 Yıllık Deneyim
✅ Profesyonel İşçilik: ✅Kaliteli Boyalar