Kepez Gergi Tavan. Tavanda uygulanan, günümüzde daire mimarisinde sıkça kullanılan, istek ve hayal gücüne göre çok farklı ve dekoratif şekillerde de uygulanan bir dekorasyon dur. Aşağıda örnek resimleri bulunan ve HD TAVAN olarak ta adlandırılan bu uygulamada yapılabilecekler yine sizin hayalleriniz ve bizim tecrübemizle evinize iş yerinize bambaşka bir hava katacaktır. Kepez Gergi tavan sistemleri ihtiyaçlarınız için günün her saati bizi arayabilir ücretsiz keşif ve fiyatlanıdrma talebinde bulunabilirsiniz..

Gergi Tavan Nedir?
Kepez Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine fitil takılarak ve ısıtıp gerilerek uygulanması tekniği ile uygulanmasına verilen genel addır. . Özellik olarak Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlayabilmektedir.. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunarak tasarım özgürlüğü sağlar.

Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekilde girebilir. Sudan ve nemden etkilenmez , Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir , Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir , Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak Kullanılabilinir ,

Hafiftir Yaklaşık 200gr/m² , Yangında alev almaz , Hijyeniktir , Esnektir , Estetiktir , Ultraviyole ışınlardan etkilenmez(X ışınları) , Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır , Üzerine resim baskı yapılabilir , Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkarmaz , Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veriyoruz…

Kepez Gergi Tavanın Aydınlatılması

Germe tavan ürünleri, arzularınıza ve talebinize göre de sağlanabilir. Bu aydınlatma evinizin herhangi bir yerinde toplanmıyor. Işığı bütün yere eşit şekilde yayar. Ortam ışığı eşit olarak dağıtıldığı için gözlerinizi rahatsız etmez.

Kepez Germe Tavan Montaj Süresi

Ürünlerimizin montajı, siparişinizin bize teslim edilmesinden sonra başlar. Öncelikle biz tarafımızdan kısa bir sürede onay alındık ve montajı 3 iş günü içerisinde tamamladık.

Gergi tavan Garanti süresi

Firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıştır ve ürünlerimizin kalitesine bir ömür boyu güveniyoruz. Ayrıca ürünlerimiz için 20 yıl garanti sunuyoruz.

Germe tavan sistemlerini diğer sistemlerin ürünlerinden ayıran pek çok avantaj vardır.

Kepez Gergi tavan Garanti süresi

• Tavan Sistemleri kurulurken ortam asla kirletilmez.

• Germe tavan sistemi uygulaması uzman ekibimiz tarafından kısa sürede ve yerinde yapılmaktadır.

• Kepez Germe Tavan Sistemlerini, geriye gevşetmek istediğiniz zaman sökebilir istediğiniz zaman da geri takabilirsiniz.

• Gergi tavan Sistemlerini istediğiniz bir temizlik ürünüyle kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

• Kepez Germe Tavan Sistemlerinin sistemleri, okul, hastane ve alışveriş merkezleri ses yoğunluğu olan yerlerde uğultuyu önlemektedir

• Kepez Gergi Tavan ürünlerinde ile yoğuşma ve nemlenme de önlenir.

• Kepez Germe Tavan Sistemleri ile boğulma ve sönümleme önlenir.

✅ Gergi Tavan Sistemleri: ✅Germe Tavan
✅ Işıklı Gergi Tavan: ✅Barisol Tavan
✅ 3D Gergi Tavan: ✅20 Yıllık Deneyim
✅ Gergi Tavan Aydınlatma: ✅Profesyonel Hizmet