Kadıköy Boyacı Ustası

Kadıköy boyacı ustası boya badana usta ekibi olarak ev ofis iş yerlerinin boya badana işlerini profesyonel kalabalık usta ekibimiz ile 1 günde teslim ediyoruz..

Siz dilediğiniz boya markasını ve rengini seçin biz boya badana işlerinizi bir günde teslim edelim.

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz Çünkü biliyoruz memnun bir Müşteri ileriki zamanda bin müşteridir

Kadıköy Boyacı Ustası

BOYA İŞİ EKİP İŞİDİR 1 GÜNDE BOYA İÇİN RANDEVUNUZU ALIN EVİNİZİ AYNI GÜN SİTE TESLİM EDELİM

1 Günde Boya

Boya Ustalarımız İle 1 Günde boya mümkün mü ? 

Hemen cevabınızı verelim evet işin ehli ustalarla iyi bir organizasyon ile 1 günde boya Mümkündür.

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da büyük ölçekte ve derin kabarma olmaması )

Biz Bu İşte Gerçekten de O Kadar iyiyiz ünlü Bile Olduk

KANAL D Tv röportajımız

 

ATV Tv röportajımız İçin

 

Değerli ziyaretçi size en iyi hizmet vermeye hazırız gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz. Önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz.

 

Kadıköy Boyacı Nasıl çalışır

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Kadıköy Boyacı Boya Badana Ustası

Kadıköy Boyacı ustası Ekibi boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

İç cephe renk kartelaları 

Boyalar Kaliteli mi?

İstanbul Kadıköy Boyacı Ustası Boya yaparken en dikkat ettiğimiz konu, boyanın ne kadar kaliteli olduğudur. Hiçbir masraftan kaçınmayarak, sadece işimizi profesyonel bir şekilde yerine getirmek için boyaların kalitesine önem vermekteyiz. Böylelikle boyanacak duvarın ömrü bir hayli uzun olabilmektedir

 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti . Kadıköy boyacı &  Maltepe boyacı  Ekipleri olarak siz Değerli Müşterilerimize Daima En iyi Hizmeti Sunacağımız Garantisini Veriyoruz.

Kadaıköy Boya Badana Fiyatları ?

Kadıköy Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

 

Boya & Badana İşlerinde En iyi Ustalarla ve Kaliteli Boya Markaları İle dilediğiniz Boya markası ve rengini seçin biz evinizi profesyonel bir şekilde 1 günde boyayıp size teslim edelim .

Bilindik En Çok Kullanılan Boya Markaları

Filli Boya

Filli Boya | Hakkımızda. 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir.

 

Polisan Boya

Bir diğer Kaliteli Boyalardan Olan Polisan 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamıştır. Bitlis Ailesi(Ahmet Ertuğrul Bitlis, Mehmet Emin Bitlis, Ahmet Faik Bitlis) tarafından kurulan Polisan Boya Boya’nın yüzde 50 oranındaki hissesi 2016 yılında Japonya’nın 1918 yılında kurulan lider boya üreticilerinden Kansai Paint’e satılmıştır

Dyo Boya

Diğer Kaliteli Boyalardan Biride Dyo Markası (sık kullanılan adıyla Dyo Boya), Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İzmir merkezli, Yaşar Topluluğu’na bağlı Türk boya şirketidir. Şirketin ismi olan “DYO”, şirketin kurucusu olan “Durmuş Yaşar ve Oğulları”nın kısaltmasıdır.
Ürün: İnşaat boyaları, mobilya boyaları,

Marshall Boya

Marshall 1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi AkzoNobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine Sahip Bir Firma

 

 

 

 

Kadıköy Boyacı Ustası Kimdir nasıl Çalışır ?

Kadıköy boyacı usta ekibi yaklaşık olarak 7-8 kişiden oluşur boya badana uygulanacak mekanın büyüklüğü ve iş durumuna göre ekip ayarlanır örneğin  3+1 120   eşyalı bir ev için 4 usta ile işe başlanır ve 7-8 saate boya uygulaması bitirilip teslim edilir

Kadıköy boya badana ustası kaç yıllık deneyimli ustalarla çalışır ?

Kadıköy boya badana ustası ekibi ekibinde yabancı Göçmen yoktur abi kardeş tanıdık ustalarla çalışır her bir usta en az 10 yıllık iş deneyimi var bundan dolayı Kadıköy boyacı ustası ekibi boya işinde en iyi hizmeti garantisi vermektedir.

Kadıköy’de boyacı arıyorsanız boya badana fiyatları için Bize Nasıl Ulaşırsınız ?

Kadıköy de boyacı arıyorum diyorsanız günün her saati bizi arayabilir aklınıza takılan soruları sorabilir boya badana uygulama ve çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz boyanacak evini için video veya resim göndererek ortalama bir fiyat alabilirsiniz .

İstanbul Kadıköy İlçesinde boya badana işlerini Kendiniz Mi Yapıyorsunuz ?

Kadıköy boyacı usta ekibi olarak kesinlikle bizde iş paslaşma başka ekiplere iş devretme komisyon  veya aracılık yoktur Boya Badana İşlerini Kendimiz gelip Yapıyoruz arada aracı veya Komsiyoncu yoktur bundan dolayı ikinci şahıslara gerek duymadan birince elden boya badana işlerinizi yaptırmış olacaksınız.

Kadıköy de Hizmet verdiğimiz Semtler

Göztepe Boyacı Ustası Ekibi

Kozyatağı Boyacı Ustası Ekibi

Erenköy Boyacı Ustası Ekibi

Merdivenköy Boyacı Ustası Ekibi

Bostancı Boyacı Ustası Ekibi

19 Mayıs Mah. Boyacı Ekibi

Sahrayıcedit Boyacı Ustası Ekibi

Acıbadem Boyacı Ustası Ekibi

Suadiye Boyacı Ustası Ekibi

Feneryolu Boyacı Ustası Ekibi

Caferağa Boyacı Ustası Ekibi

Caddebostan Boyacı Ustası Ekibi

Fenerbahçe Boyacı Ustası Ekibi

Hasanpaşa Boyacı Ustası Ekibi

Kadıköy Eğitim Mah. Boyacı Ekibi

Dumlupınar Boyacı Ustası Ekibi

Fikirtepe Boyacı Ustası Ekipleri

Osmanağ Boyacı Ustası Ekibi

Zühtüpaşa Boyacı Ustası Ekibi

Koşuyolu Boyacı Ustası Ekibi