İstinye moloz atımı olarak hizmet veren Yavuz Metal & Kırım yıkım ekibi çuvallı, çuvalsız molozlarınız ekiplerimiz ile kapıdan, katlardan iş yerlerinden alınarak moloz döküm sahasına boşaltılır. Moloz hattı sektöründe bir çok şirket olabilir ama bunların içinde seçkin moloz firmaları vardır. Yavuz ise bu sektörün liderliğini eline almıştır. Ve müşterilerinin istek ve doğrultusunda yolunu çizmektedir.

İstinye Moloz Atma Hattı

Sarıyer İstinye Bizim için önemli olan ise müşteri memnuniyetidir. Bu zamana kadar yaptığı işler ile bilinen Yavuz çizgisini hiçbir zaman kaybetmemiştir. İnşaat atıkları, dekorasyon sonucu çıkan molozlar, tadilat sonrası çıkan molozlar, duvar yıkımı sonucu çıkan molozlar, çuvallı ve çuvalsız olmak üzere moloz adı altında olan tüm işleri yapmaktayız. İstinye nin her bölgesinde moloz toplama, moloz taşıma, moloz dökme, tadilat, dekorasyon ekiplerimiz vardır…

Daime En iyi Fiyata Sorunsuz Hizmet Almak İçin Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin İstanbul Sarıyer İstinye bölgesinde moloz atma işleriniz için günün her saati bizi arayabilirsiniz

Çuvallı Moloz


Çuvallı moloz hattı İstinye’in her bölgesinde inşaat atıkları, tadilat, dekarasyon ile oluşan hafriyat çuvallı Molozlarınız profesyonel ekiplerimiz ve molozlarınızın Ebatına göre araçlarımız ile çevre düzenlenmesi sağlanarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Yıkım kırım işleri sonucunda isteğiniz doğrultusun da molozlarınız çuvallanarak belediyenin döküm yerlerine dökülür. Yeşil doğamıza zarar vermemek için ekiplerimiz en üst düzey çevre temizliği yapmaktadır. İstinye’in en uygun moloz şirketi olan Yavuz 7/24 hizmetinizdedir…

Çuvalsız Moloz Atımı


İstinye moloz hattı Çuvalsız moloz hattı İstinye’nın her semtinde inşaat, dekarosyon,yıkım, döküm sonrası oluşan moloz ve hafriyatın sizin diğer yaptığınız işler ile karışmaması için ilk önce çevre güvenliği alınarak en hızlı ve uygun şekilde profesyonel ekiplerimiz ve araçlarımız ile işinizi en güvenilir ve güzel şekilde tamamlarız. Çuvalsız Molozlarınız araçlarımıza yüklenerek büyük şehir moloz döküm yerlerine döküyoruz ve yeşil çevremize ve görüntü kirliliğine izin vermiyoruz.Yavuz olarak 7/24 müşterilerinin hizmetleri doğrultusun da hem çevre kazanıyor hem siz kazanıyorsunuz.

Duvar Yıkım, Kırım


İstinye’nın her bölgesinde duvar yıkım ekiplerimiz vardır. İş yerlerinde, alçıpan kırım, İnşaat alanlarınızda duvar kırma, şap kırımı, bölme duvar kırımı, fayans kırımı, mozaik kırımı hizmetler için Yavuz her zaman yanınızdadır. Bu işleri sonucunda oluşan molozlarınız, çöpleriniz toplanır ve çevre temizliğiniz profesyonel ekiplerimiz ve araçlarımız ile size en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktaıyız.

İstinye Hurda Alımı

İstinye genelindeki her türlü Metal Hurda ’larınızı yerinde, değerinde, kendi nakliye araçlarımızla nakit alıyoruz. İstinye Yavuz Metal Hurda olarak firmamız, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstinye ilinde hurdanız var ise lütfen bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize Hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. İstinye Yaman Metal Hurda olarak firmamız; bünyenizde bulunan hurdalarınızı; yerinde, kendi nakliye araçlarımızla nakit ödeme yaparak, değerinde alıyoruz. İşletmemizden hurda fiyat bilgisi almadan, lütfen hurdanızı satmayınız.