Etiler Boyacı Ustası ekibi ile boya badana işlerinizi kusursuz boyama ve ekonomik fiyatlarla Etiler geneli ve tüm bağlı mahallelerde 08 ile 22 saatleri arası profesyonel boyacı usta ekibimiz hizmetinizdedir.

Etiler Boya Badana Ustası Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti veren Ekip ‘çünkü’ biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır bundan yola çıkarak profesyonel ve işin ehli usta ekibimizi  4-5-6 Kişilik ekiplerle kalabalık yapıp boya badana işlerini 1 Günde Teslim ediyoruz boya işi ekip işidir

Etiler Boyacı Ustası Hizmeti

Beşiktaş Etiler Boyacı Ustası Ekibi olarak Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da  Yada Kurumsal Adı altında Sizden aldığı İşlerden komisyonunu alıp başka ekiplere devretme gibi bir durum da yok,

Biz yıllardan beri çekirdekten yetişme boyacı ustalarıyız sizin memnuniyetiniz bizim için ‘çok’ önemlidir Biliyoruz siz memnun kalırsanız bizi başkalarına önerirsiniz buda bizim ‘çok’ Önemli 1 müşteri 1000 Müşteridir prensibi ile  Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz. 

Biz Boya badana işlerini meslek edinmiş severek yapıyoruz Arada aracı Komisyoncu Emlakçı Nalbur veya komisyon alan aracı web siteleri yok Bizi Arıyorsunuz Kendimiz Gelip evinizi veya Ofisinizi 1 Günde Boyuyoruz. ter temiz teslim ediyoruz tüm ustalarımız meslek yeterlilik belgesine sahiptir

Biz Bu İşte Gerçekten de O Kadar iyiyiz ünlü Bile Olduk

KANAL D Tv röportajımız

 

ATV Tv röportajımız İçin

 

Değerli ziyaretçi Biz Boyacıyız o halde en iyi hizmet vermeye hazırız gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz. Önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz.

Renginizi ve boya markasını seçin gerisini bize bırakın. 

Etiler Boya Badana Ustası

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Etiler nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan tv tablo vb gibi tamirleri ‘çok’ iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Etiler ev boyama fiyatları boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce  yapmaktadır.

Etiler Boyacı Nasıl çalışır

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Etiler de Boya Badana

Beşiktaş Etiler Boyacı badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını ‘çok’ iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

İstanbul Etiler Boyacı Hizmeti Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti . Etiler boyacı ekibi olarak ve Maltepe boyacı Ekiplerimiz Tüm Anadolu Yakası ilçelerinde hizmetinizdedir

Bilindik En ‘çok’ Kullanılan Boya Markaları

Filli Boya

Filli Boya | Hakkımızda. 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir.

 

Polisan Boya

Bir diğer Kaliteli Boyalardan Olan Polisan 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamıştır. Bitlis Ailesi(Ahmet Ertuğrul Bitlis, Mehmet Emin Bitlis, Ahmet Faik Bitlis) tarafından kurulan Polisan Boya Boya’nın yüzde 50 oranındaki hissesi 2016 yılında Japonya’nın 1918 yılında kurulan lider boya üreticilerinden Kansai Paint’e satılmıştır

 

Dyo Boya

Diğer Kaliteli Boyalardan Biride Dyo Markası (sık kullanılan adıyla Dyo Boya), Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İzmir merkezli, Yaşar Topluluğu’na bağlı Türk boya şirketidir. Şirketin ismi olan “DYO”, şirketin kurucusu olan “Durmuş Yaşar ve Oğulları”nın kısaltmasıdır.
Ürün: İnşaat boyaları, mobilya boyaları,

 

Marshall Boya

Marshall 1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi Akzo Nobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine Sahip Bir Firma

 

 

 

Etiler Boya Badana Ustası Fiyatları nedir?

Boya Badana Ustası hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, Eşyalı ve Eşyasız Daireler malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için Size En Yakın Etiler Boyacı arıyorum diyorsanız Profesyonel hizmeti  için bizi ara 0533 384 44 35 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Etiler Boyacı Ustası İle 1 Günde Boya ® Usta Telefon Numarası Nedir ?

7/24 saat hizmet Telefon Numarası 0533 384 44 35 ‘dir. Bizi arayarak hemen beşiktaş Boyacı ustası ve Etiler Boyacı Ara Ev Boya Badana ile ilgili hizmet alabilirsiniz.