Cumhuriyet mahallesi boya badana  tadilat alçı sıva kartonpiyer parke ve diğer tadilat işlerinizde Hizmetinizdeyiz ÜCRETSİZ KEŞİF için arayın..

Deneyimli ekibimizden hizmet talep edini evinizi ofisinizi ekonomik fiyata boyatın

Yaklaşık 20 yıldan beri iç dekorasyon hizmetileri veriyoruz alçı sıva ve boya badana  konusunda ustalarmız hepsi profesyonel ve çekirdekten yetişme ustalardır 1 günde evinizi Boyatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz ..

boyacı ustası mecidiyeköy

KÜÇÜKÇEKMECEDE VE TÜM MAHALLELERİNDE 5 KİŞİLİK USTA EKİBİMİZLE İSTER DOLU İSTER BOŞ OLSUN EVİNİZİ  OFİSİNİZİ 1 GÜNDE BOYUYORUZ . ÜCRETSİZ KEŞİF & FİYAT BİLGİ  İÇİN  HEMEN ARAYIN, !

20150323_111645

Nasıl çalışırız

Boya işlerinizde  Bizi aradığınızda yerinde keşif ve fiyatlandırma  yapıyoruz   istediğiniz gün zamanda işe Başlıyoruz  ve kesinlikle söz verdiğimiz günde boya uygulamasını bitirip size teslim ediyoruz..

20150323_161038

Artık günlerce boya badana  için evinizden mahrum kalmayın  5 usta ile 1 günde vinizi boyuyoruz hemde en kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimizle aradan aracı veya taşeron olmadan  daha doğrusu  patronsuz boyacı ekibi ile işinizi yaptırdığınızdan  hem ekonomik hemde kaliteli hizmeti almış olacaksınız

coollogo_com-30843214

Boya badana uygulamasına başlamadan önce …

Boya badana  işlemine başlamadan önce eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz büylece toz kir boya vb dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi .. 

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini gerçekleştiriyoruz

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Nemli havadan dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama yada tablo tv vb gibi astığımız çivi delikler çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

Cumhuriyet mahallesi boyacı boya badana usta boyacı ustaları ekibi badanacı boyacı usta işleri badanacı boya ev ofis boyama  alçı sıva kartonpiyer alçıpan  sıva işlerinizde bizi tercih ediniz

Slayt1

BOYA MARKASINI VE RENGİNİ SEÇİYORSUNUZ GERİSİ İŞİNDE DENEYİMLİ PROFESYONEL USTALARIMIZ 1 GÜNDE  BOYAM UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRİYOR .