Çekmeköy mahallesi boyacı usta ekibi  kaliteli hizmet ekonomik fiyatlar tüm çekmeköy genelinde işinde deneyimli Gerçek Boyacı usta ekibimizle siz değerli müşterilerimizi hizmet vermekteyiz..

İstediğiniz boya markasını ve rengini seçebilirsiniz ister su bazlı ister saten  ister plastik boya veya isterseniz desenli boya uygulamalarımız mevcuttur ..

20150605_144834

ÇEKMEKÖY mahallesi boya badana ustası Aradan taşeron veya aracı olmadan direkt boyacı ustasından hizmet alacaksınız taşeron olmadığından  boyama işiniz çok ekonomik fiyata yapmış olacağız  ücretsiz keşif ve renk kataloğu için hemen arayın  aynı gün keşif ve renk kartelasını adresinizi getirelim ..

halkalı boya badana ustası

Bizi aradığınızda yerinde keşif ve fiyatlandırma  yapıyoruz ve istediğiniz gün zamanda işe Başlıyoruz ..Ve aynı şekilde belirtilen günde boya uygulama işini biritip yaşam mekanlarınızı size teslim ediyoruz

coollogo_com-30843214

Boya badana uygulamasına başlamadan önce …

Boya badana  işlemine başlamadan önce eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz büylece toz kir boya vb dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi .. 

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini gerçekleştiriyoruz. Çekmeköy mahallesi boyacı ustası daima müşteri memnuniyeti için çalışır.

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama yada tablo tv vb gibi astığımız çivi delikler çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

Slayt1

İstanbul genelinde boyacı usta ekibimizle ev iş yerlerinizi n boyamasını 1günde  yapıyor işin Durumuna göre usta kadromuz 5-6 kişiden oluşur.

Slayt1

Aradan aracı taşeron veya teklif al gibi sistemler olmadığında en ekonomik fiyatlar bizde kendi işimizi kendimiz yapıyoruz aracı komisyonculara vereceğiniz para sizin cebinizde kalıyor hem işin ehli ustalarla çalışmış oluyorusunuz  ikinci şahıslarla muhatap olmamış olursunz..

20150412_091429

istanbul çekmeköy merkez başta olmak özere  profesyonel  boya badana işleri en uygun fiyata boyama garantisi bir günde boyama hizmeti arayın göröşelim .7/24 saat bizi arayabilir evinizi veya ofisinizi boyatmayı düşünüyorsanız kafanıza takılan soruları bize çekinmeden bize sorabilirsiniz