Çekmeköy Boyacı

İşinde Deneyimli Çekmeköy boyacı ustası ekibi ile ev İş yeri boyama işlerinizi artık sağda solda usta aramaya son çekirdekten yetişme ustalarımızla profesyonel  ve ekonomik fiyata 1 Günde boya badana hizmeti sunuyoruz ücretsiz keşif için bizi  7/24 saat arayabilirsiniz.]

İstanbul Çekmeköy Boyacı En iyi boyacılık hizmeti veren Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Veren Ekiptir çünkü Biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 Kişilik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz.

Çekmeköy Boyacı Ustası

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi Tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz ki bizi Başkalarına da önerebilesiniz . boyacı denildiğinde sürekli bizi arayabilesiniz diye işimizi en iyi Şekilde yapıyoruz.

Çekmeköy Boya Badana

İstanbul Çekmeköy Boyacı ustası ekibi boya badana işleriniz için acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hem keşif hem de boya uygulama hizmeti verebiliriz ustalarımız her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır.

Lütfen bizi aldığı iş başkasına devreden aracı taşeron nalbur emlakçı veya teklif sistemleri ile Karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak Deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Boya Badana için verilen 500 -600 gibi düşük Fiyatlar birer tuzaktır Lütfen Dikkat ediniz ..

 

 

1 Günde boya Günde Boya Uygulaması mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

1 Günde Boya

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Çekmeköy nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Çekmeköy ev Boyama Fiyatları Ekonomik Fiyatlar İçin bizi Arayın

Çekmeköy Boyacı Ustası Nasıl Çalışır ?

Başlangıç Çalışması 

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır üzerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Çekmeköy Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın..

Ücretsiz Keşif 

İç cephe renk kartelaları 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

Çekmeköy Boyacı Ekibi Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti çekmeköy ve Sancaktepe boyacı ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde aynı gün keşif ve uygulama hizmetimiz mevcuttur dilerseniz İnstagram Sayfamızı Ziyaret edebilir Çalışma resimlerimize göz Atabilirsiniz

İŞİNİZİ USTASINA YAPTIRIN İÇİNİZ RAHAT OLSUN..

7/24 0533 384 44 35

 

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments