Çekmeköy Boyacı Ustası

Çekmeköy boyacı ustası En iyi fiyatlara en iyi boya markaları ile işin ehli 4 kişilik usta ekip kusursuz 1 Günde boya badana hizmeti 2 yıllık iş deneyimi titiz ve temiz çalışma diğer boyacıların günlerce evinizi işgal etmelerine son veriyoruz kalabalık usta ekibimiz ile saat 09 da başlar akşam saat 17 de evinizi boya badana uygulamasını bitirip eşyalarınızı yerine yerleştiriyor size teslim ediyoruz önce beğeniyor sonra ödeme yapıyorsunuz. 

Çekmeköy Boyacı badana ustası Ekibi İle  Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Bizden Alacaksınız çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır bundan yola çıkarak usta ekibimizi kalabalık yapıp boya badana işlerini 1 Günde Bitiriyoruz yerinde ücretsiz keşif  ile 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle düşlediğiniz mekanları 1 Günde teslim ediyoruz. 

Çekmeköy Boyacı


Biz bu İşte iyiyiz Boya badana bizim işimiz çok klasik olacak belki ama size bir telefon kadar yakınız 

Boya Badana yapmak sanat iş ve biz bu işi seviyoruz❤️  zaten bu yüzden Ünlü bile olduk

KANAL D röportajımız 

ATV röportajımız.

Çekmeköy En İyi boyacı usta ekibi ile en kaliteli boyalarla mükemmel Hizmet için Bizi arayın gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim edelim. Önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz. Biliyoruz siz memnun kalırsanız bizi başkalarına önerirsiniz buda bizim 1 müşteri 1000 Müşteridir.

Renginizi ve boya markasını seçin gerisini bize bırakın. 

İç cephe renk kartelaları 

Çekmeköy boyacı usta ekibi tüm ustalarımız çekirdekten yetişme en az 15 yıllık iş deneyimi var çekirdekten yetişme boya badana ilgili bilgi birikime sahip ustalarımız günün her saati arayarak kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Lütfen bizi aldığı iş başkasına devreden aracı taşeron nalbur emlakçı veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Çekmeköy Boyacı

Çekmeköy Boya Badana

Boya Badana için verilen 1000 -1500 gibi düşük Fiyatlar birer tuzaktır Lütfen Dikkat ediniz ..

1 Günde Boya mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

 • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde  en fazla 1 kat boya uygulanır)
 • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
 • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbul  havası nemli olduğundan neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır. yada duvaralar da bir şeyleri asmak için açılan dubel delikleri vb gibi  tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez. 

Çalışma Sistemimiz 

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir.

Evimi Hangi Renge Boyamalıyım ?

Mavinin ve yeşilin açık tonları, beyaz, nötr ve doğal renkler size günün stresini unutturmakta yardımcı olur. Ayrıca bu renkleri tercih ettiğiniz taktirde oda daha geniş görünecektir. Eğer ortama biraz hareket katmak isterseniz koltuk veya minder seçimlerinizde kontrast yakalatacak canlı renkler tercih edebilirsiniz. yada kataloglarda dilediğiniz Rengi seçebilirsiniz.

Çekmeköy Boyacı Ustası Fiyatları

1 + 1 50 m2 Daire · 8,500 TL
· 2 + 1 75 m2 Daire · 10,000 TL
· 3 + 1 100 m2 Daire · 13,500 TL
· 4 + 1 125 m2 Daire · 15,500 TL
· Dubleks 100 m2 ve üzeri Daire · 7500 TL

Net Fiyat Bilgisi İçin bizi Arayabilir Yerinde Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunabilirsiniz..

Piyasada Kaliteli ve Kalitesiz farklı boya markaları ve malzemeleri bulunmaktadır. Ayrıca birbirinden farklı boya ustaları ve boya konusunda farklı kategorilerde yer alan ustalar bulunmaktadır.

Ayrıca Boya Badana İşlerinizi Direk bu işi Meslek Edinmiş Boyacı ustalarına Değil de. Sizden aldığı işi başka ustalara ve ekiplere devreden Emlakçı Kişi Kuruluşlara Yaptırmanız Çok Pahalı boya Badana Yaptıracağınız Anlamına Gelmektedir.

Çekmeköy Boyacı Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

 

Eviniz tertemiz boyanır iş bitiminde eşyalarınız yerine yerleştirilir varsa stor perdeleriniz yerine takılır.  bizden dolayı oluşan kirleri temizler evinizi size Pırıl Pırıl teslim ederiz

Çekmeköy Ve Yakın İlçelerde boyacı Arıyorsanız Hizmet Bölgemiz Olan Ümraniye boyacı sayfasında ustalarımıza ulaşabilir Fiyat Teklifi İçin Ücretsiz Keşif Talebinde Bulabilirsiniz.

Bilindik En Çok Kullanılan ve Kullandığımız Boya Markaları

Filli Boya

Filli Boya | Hakkımızda. 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir.

Polisan Boya

Bir diğer Kaliteli Boyalardan Olan Polisan 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamıştır. Bitlis Ailesi(Ahmet Ertuğrul Bitlis, Mehmet Emin Bitlis, Ahmet Faik Bitlis) tarafından kurulan Polisan Boya Boya’nın yüzde 50 oranındaki hissesi 2016 yılında Japonya’nın 1918 yılında kurulan lider boya üreticilerinden Kansai Paint’e satılmıştır

Dyo Boya

Diğer Kaliteli Boyalardan Biride Dyo Markası (sık kullanılan adıyla Dyo Boya), Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İzmir merkezli, Yaşar Topluluğu’na bağlı Türk boya şirketidir. Şirketin ismi olan “DYO”, şirketin kurucusu olan “Durmuş Yaşar ve Oğulları”nın kısaltmasıdır.
Ürün: İnşaat boyaları, mobilya boyaları,

Marshall Boya

Marshall 1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi Akzo Nobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall boya, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine Sahip Bir Firma.

 

 

 

Permolit Boya

Permolit Boya A.Ş., 1984 yılında kurulan Akçalı Şirketler Topluluğu bünyesindeki markalardan biridir.

Su bazlı iç cephe boyaları, su bazlı dış cephe boyaları, tavan boyaları, su bazlı binder, astar ve macunlar, izolasyon malzemeleri ve renklendiriciler, su bazlı yağlı boyalar, sentetik son kat boya ve astarlar, antipas ve macun, tinerler, ahşap koruyucular, özel boyalar, ısı yalıtım sistemleri, yardımcı ürünleri ve renklendirme sistemi ürünleri üretmektedir.

2004 yılında Krasnador’da kurulan fabrika ile A.B. PROM markası ile inşaat boyalarının üretimine başlayan Türk firması Akçalı Boya, Rusya’daki fabrikasından Rusya ve diğer komşu ülkelere ürünlerini ulaştırmaktadır.

Akçalı Boya; Rusya, Moldova, Bulgaristan, Nijerya, Irak, Türki Cumhuriyetleri ve KKTC ülkelerine ürünlerini satmaktadır.

Çekmeköy Boyacı Ustası, Nasıl 1 Günde Boya Yapıyor ?

Çekmeköy boyacı ustası ekibi nasıl 1 günde boya badana işlerini yapıp size teslim ediyor ?Çekmeköy boyacı Ekibimiz 1 günde Boya için işin ehli profesyonel ustalarla çalışır işe başlarken çok iyi organize olup her usta ne yapacağını bildiği için boya Badana işlerini 1 Günde teslim ediyor. 1 Günde Boya şartları için 0533 384 44 35 Numaralı Telefonu arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunun.

Çekmeköy Boya Badana Ustası İle 1 Günde Boya Avantajı ?

 • 1 Günde boya badana Avantajı. diğer ustaların evinizi günlerce işgal etmelerine son veriyor.
  Boya Badana işi 1 günde bittiği İçin daha ekonomik evinizi boyamış oluyorsunuz.
  1 Gün Gibi Kısa sürede  boya badana işi bittiğinde zamanınız size kalıyor.
  1 Günde boya her gün usta beklemenize gerek kalmadan evinizde kalmanızı sağlıyoruz.
 • Eviniz ofisiniz 1 günde yani ortalama  8 ⌚ te profesyonel bir şekilde boyanır
Boya Badana Fiyatları ?

Çekmeköy Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

 

Çekmeköy Boyacı Ustası Telefon Numarası Nedir?

Çekmeköy Boyacı ustası Telefon Numarası 0533 384 44 35 ‘dir. Bizi arayarak hemen Çekmeköy ve bağlı tüm mahallelerinde Boya Badana ile ilgili Hizmet alabilirsiniz.

Çekmeköy Boya Badana Ustası Fiyatları nedir?

İstanbul Çekmeköy Boya Badana ustası Fiyatları hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için İstanbul Çekmeköy’de Boya Badana işleri için bizi 0533 384 44 35 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.