Çağlayan boyacı ustası

Çağlayan boyacı ustası Firmamız en kaliteli malzemelerle en ekonomik fiyatları buluşturup siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir çağlayan boya badana ustası ekibimiz yıllardan beri kazandığı tecrube bilgi birikim ile tüm boya badana işlerinizi profesyonel ekibimizle yapıyoruz ister ev ister ofis olsun boya işlerinizi 4 kişlik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz  daima en uygun Fiyatlarla kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyor..

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  1. Evin boş olması
  2. Evde zıt renk değişimi olmaması
  3. Evin duvarlarınında  büyük ölçekte kabarma çatlama olmaması
  4. Evi veya işyerinin 150 metrekare büyük olmaması

Çağlayanda boyacı usta Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsakta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalarda Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

coollogo_com-30843214

Boya badana uygulamasına başlamadan önce …

 Boya badana  işlemine başlamadan önce eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz büylece toz kir boya vb dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi .. 

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini gerçekleştiriyoruz

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama yada tablo tv vb gibi astığımız çivi delikler çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

Slayt1

Daima en iyi boyacı ekibimizle ekibimizle ev iş yerlerinizi n boyamasını 1günde  yapıyor işin Durumuna göre usta kadromuz 5-6 kişiden oluşur.

Slayt1

Aradan aracı taşeron veya teklif al gibi sistemler olmadığında en ekonomik fiyatlar bizde kendi işimizi kendimiz yapıyoruz aracı komisyonculara vereceğiniz para sizin cebinizde kalıyor hem işin ehli ustalarla çalışmış oluyorusunuz  ikinci şahıslarla muhatap olmamış olursunz… http://goo.gl/2KPmpK

KAĞITHANENİN TÜM MAHALELERİNDE ÜCRETSİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİ GÜNÜN HER SAATİ ARAYABİLİRSİNİZ  !

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments