Boyacı Ustası Yevmiyesi Ne Kadar

Ülkemizde Ekonomideki hareketlilikle beraber sürekli farklılık gösteren Boyacı Ustası Yevmiyesi Fiyatları Sürekli değişiklik göstermektedir 2022 yılında 700 tl olan usta yevmiyeleri 2023 başlarında İç cephe boyama usta yevmiyeleri 1200 00 tl Olmuştur dış cephe boyama usta yevmiyeleri günlük 1500- ile 1700 tl arası değişmektedir.

Usta yevmiyesi ne kadar 2023

Günümüzde 3 çeşit usta var birincisi boya badana işini meslek edinmiş yıllardır bu işin içinde yetişmiş boya ile ilgili Tüm işlemlerde bilgi birikime sahip ustalar var.

İkincisi acemice boya badana işleri yapan ustalar var boya badana işlerini sadece rulo fırçadan ibaret sanan usta diye geçinen acemiler yada var.

Üçüncüsü hiç mesleği olmadığı halde fayansçı veya Elektrikçi nalbur kapıcı Emlakçı vs boya badana işlerini yapıyoruz deyip aracılık yapıp boya badana işlerini alıp başka ustalara yaptıran kişiler var

Değerli Ziyaretçi boya badana sadece rulo fırçadan veya bir kaç video izleyip yapılabilecek bir iş değildir gerçek anlamda bilinçsizce yapılan boya badana beraberinde bir  çok sorun getirmektedir boya badana işleriniz var ise kesinlikle işin ehli ve bu işi meslek edinmiş ustalarına yaptırın . İstanbul Ataşehir başta olmak özere Ümraniye boyacı ustası ekibimiz en iyi fiyata kaliteli işçiliği siz değerli Müşterilerimizi sunmak için Hazır bekliyor

Ev Boyacısı Ustası Hizmeti ekibi ile ev İş yeri boyama işini artık dert etmeyin. çekirdekten yetişme ustalarımızla profesyonel  ve ekonomik fiyata boya badana hizmeti sunuyoruz ücretsiz keşif için bizi  7/24 saat arayabilirsiniz.]

En iyi boyacılık hizmeti veren Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti Veren Ekiptir çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle 1 günde boyuyoruz.

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da yok gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz ki bizi başkalarına da önerebilesiniz . boyacı denildiğinde sürekli bizi arayabilesiniz diye işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Kurumsal Boyacı Ustası Hizmeti

Boyacı Ustası Hizmeti ekibi boya badana işleriniz için acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hem keşif hem de boya uygulama hizmeti verebiliriz ustalarımız her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır.

Lütfen bizi aldığı iş başkasına devreden aracı taşeron nalbur emlakçı veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Boya Badana için verilen 1500 -2000 gibi düşük Fiyatlar birer tuzaktır Lütfen Dikkat ediniz ..

1 Günde boya mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Boyacı Ara

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Ev Boyama Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan Tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Ev boyacı ev boyama fiyatları ekonomik fiyatlar ve kaliteli işçilik ile boya badana sektörüne yön vermekteyiz.

Boya Badana Ustası

Nasıl çalışırız  1

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Ataşehir Boyacı Ustası Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram Ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

İç cephe renk kartelaları 

  • Filli Boya Renk Kataloğu / Kartelası
  • Polisan Renk Kataloğu /Kartelası
  • Dyo Renk Kataloğu /Kartelası
  • Marshall renk kartelası

 

 

20150420_150614

En İyi Boyacı usta hizmeti Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik ile Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti .Genelinde boya badana işleriniz için arayabilir fiyat bilgisi ve keşif talebinde bulunabilirsiniz

Boya Badana Fiyatları ?

Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

 

 

 

İstanbul Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Maltepe Boyacı Ustası

Kadıköy Boyacı Ustası

Beylikdüzü Boyacı Ustası

Şişli Boyacı

Mecidiyeköy Boyacı Ustası

Altayçeşme boyacı