Boyacı ustası

yaklaşık 15 yıla aşkın boya badana alçıpan alçı sıva iç ve dış cephe mantolama işlerinde hizmet veriyoruz başta boya badana ustası olmak özere boyacı usta ekibimiz tüm tadilat tamirat işlerini yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir ..

Evinizi boyatmaya karar verdiniz fakat boya badana işleri uzun sürer ve boya uygulamasından sonra eviniz toz kiri sizi korkutuyorsa o halde eski usul çalışan boyacılarınızı değiştirin bizi tercih ediniz..

5 KİŞİLİK USTA EKİBİMİZLE ev veya ofis boyama işlerinizde çok kısa sürede boyama işlemini gerçekleştirerek size teslim ediyoruz günlerce evinizi işgal etmeden hemde evdeki tüm eşyalarınızı iyi bir şekilde muhafaza ederek toz kirden koruyoruz ..

Boyacı ekibimiz işe başlama ve iş bitimine kadar evinizi temiz tutarak sonra günlerce temizlik işleri ile oğraşmadan çalıştığımız mekanları temiz tutarak size teslim ediyoruz boyacı ustası usta ekibimiz yaptığı işleri önce kendisi beğenirse sonra size teslim ediyor .,

20151114_113813[1]

Nasıl çalışırız

Bizi aradığınızda yerinde keşif ve fiyatlandırma  yapıyoruz ve istediğiniz gün zamanda işe b Başlıyoruz ..

20151114_113823[1]

  İstanbuluntüm ilçelerine alçı sıva boya badana  kartonpiyer alçıpan  hizmet sunmaktayız usta ekibi  profesyonel boyama hizmeti sunmaktayız

coollogo_com-30843214

Boya badana uygulamasına başlamadan önce

Evinizi veya ofisinizi boyatmaya karar verdiğinizde ekibi Boya badana  işlemine başlamadan önce eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz böylece toz kir boya  dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi ..

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane iç ve dış cephe  boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz boya badana ekibimiz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini gerçekleştiriyoruz

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama çivi delikler tamirlerini çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

En iyi boya markalarından istediğiniz marka rengi seçebilirsiniz ekibimiz  profesyonelce boya badana uygulamasını gerçekleştirir.

Slayt1

Deneyimli boyacı usta ekibimizle ev iş yerlerinizi  boyamasını 1günde  yapıyor işin Durumuna göre usta kadromuz 5-6 kişiden oluşur. boya badana ekibine işinizi yaptırın içiniz rahat olsun

Evinizi ofisinizi boyatmaya karar verdiğinizde bizi arayabilir keşif için talepte bulunabilirsiniz

Slayt1

İstanbul da  evinizi veya ofisinizi boyatacaksanız profesyonel 20 yıllık deneyim kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatlaral siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz  keşif için bizi arayın….

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments