Beyoğlu Boyacı Ustası

istanbul beyoğlu boyacı ustası 5 Kişilik usta ekibi profesyonel hizmet kaliteli boya badana markaları ile boyacı ustası  boya badana işlerinizde deneyimli usta ekibimizden hizmet talep Edin ev işyerlerinizin beyoğlu boya ustası işleriniz için bizi tercih ediniz

20150417_153802

20150605_144834

TEMİZ TİTİZ ÇALIŞMA İLE BOYA BADANA  İŞİ BİTTİKTEN SONRA  GÜNLERCE TEMİZLİK İŞİ İLE OĞRAŞMANIZA GEREK KALMAZ 

BOYA BADANA  İŞLERİNİZİ 

USTASINA YAPTIRIN  İÇİNİZ RAHAT OLSUN .

-5- KİŞİLİK USTA İLE

(1) GÜNDE BOYA BADANA 

Beyoğlu Boyacı ekibi ile ev ofis boyama  işlerinizi çok kısa sürede yapıyoruz beyoğlu boyacı boya renk ve marka seçimi siz yapıyorsunuz gerisini bize bırakın ..

En iyi boya markalarıyla profesyonel usta ekibimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir ücretsiz keşif  için iletişme geçiniz..

20150420_150614

Nasıl çalışırız

Bizi aradığınızda yerinde keşif ve fiyatlandırma  yapıyoruz ve istediğiniz gün zamanda işe Başlıyoruz ..

Verilen tarihte işe başlar ve tahhutte bulunduğmuz tarihte boya badana uygulama işinizi bitirip size teslim ediyoruz.

dine, diningroom, room, dining-room, house, home, interior, inside, nobody, cherry, floor, empty, decorate, decor, unfurnished, chandelier, real, estate, real-estate, square, window, view, crown, molding, elegant, residential, residence, construction, building, lit, light, warm, cozy,

interior-house-painting-pittsburgh

  1. Kaliteli Boya Markaları.
  2. Deneyimli Ustalar.
  3. Temiz Titiz Çalışma .
  4. 1 günde Hızlı iş Teslimi .
  5. Yüzlerce Memnun Referans.
  6. coollogo_com-30843214

Boya badana uygulamasına başlamadan önce …

Boya badana  işlemine başlamadan önce beyoğlu boya badana ustası eviniz dolu ise tüm eşyalarınız bulundukları odanın  orta bir yere topluyoruz ve özerlerini pratik örtü ile izole ediyoruz büylece toz kir boya vb dökülmelerine karşı korumuş oluyoruz..

Slayt1

Renk ve boyama markası seçimi .. 

Her türlü mekan ev ofis cafe hastane boya badana uygulamasını gerçekleştiriyoruz siz sadece istediğiniz boya markasınız ve katalokta renk seçiyorusunuz gerisini beyoğlu badana boyacı usta biz hallediyoruz

Hangi zeminde ne tür boya kullanılacağını tespi ettikten sonra boya badana  işlemini gerçekleştiriyoruz

Slayt1

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin %90 nına yakını alçı veya sıvalarında  ufak tefek kabarma çatlama yada tablo tv vb gibi astığımız çivi delikler çok iyi bir şekilde onararak boya işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez..

Slayt1

İstanbul genelinde boyacı usta ekibimizle ev iş yerlerinizi n boyamasını 1günde  yapıyor işin Durumuna göre beyoğlu boyacısı usta kadromuz 5-6 kişiden oluşur.

Slayt1

Aradan aracı taşeron veya teklif al gibi sistemler olmadığında en ekonomik fiyatlar bizde kendi işimizi kendimiz yapıyoruz aracı komisyonculara vereceğiniz para sizin cebinizde kalıyor hem işin ehli ustalarla çalışmış oluyorusunuz  HEM ikinci şahıslarla muhatap olmamış olursunz

   Telefon Numaralarımız 

Avrupa yakası   Tel : 0535 830 08 45

Anadolu yakası Tel : 0533 384 44 35

  MAİL ADRESLERİMİZ

Hotmail  Boyavebadana@hotmail.com

Gmail     boyaciustasi26@gmail.com

Dilerseniz  indir (1) Line Veya whatsahapWhatsapp’ta

Boya Tadilat Yapılacak Mekanın Fotoğraflarını Göndererek Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz ..

      Renk kartelası 

Slayt1

Beyoğlu  boyacı usta ekibi tüm boya badana  işlerinizi 5 kişilik usta ekibimizle  1 günde bitirip size teslim ediyoruz  geniş detay ücretsiz keşif fiyatlandırma hizmeti için hemen arayın..

images

Beyoğlu boya badana tadilat tamirat iç dekorasyon dekoratif boya esenli boya italyan boya duvar kağıdı alçıpan asma tavan kartonpiyer ve storpiyer laminat parke ve tüm iç dış boyama tadilat  işlerinizde bizi arayın..

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments