Beşiktaş boyacı Ustası ekibi ile Beşiktaş’a bağlı tüm mahallelerde İşin ehli Boyacı ustası Ekibi İle  Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti sunuyoruz Çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır bundan yola çıkarak Profesyonel işin ehli ustalarla ekibimizi 4-5-6 Kişilik ekiplerle kalabalık yapıp boya badana işlerinizi 1 Günde Bitiriyoruz.

Beşiktaş Boyacı Ekibi Kusursuz Boya Badana Hizmeti

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da  Yada Kurumsal Adı altında Sizden aldığı İşlerden karını alıp başka ekiplere devretme gibi bir durum da yok Biz boyacıyız sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir Biliyoruz siz memnun kalırsanız bizi başkalarına önerirsiniz buda bizim Çok Önemli 1 müşteri 1000 Müşteridir prensibi ile  Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz. memnuniyetiniz ilk önceliğimizdir

Biz bu İşte iyiyiz gerçekten de Çok severek Boya Badana İşini yapıyoruz Arada aracı Komisyoncu Emlakçı Nalburcu Yok. Bizi Arıyorsunuz Kendimiz Gelip evinizi veya Ofisinizi 1 Günde Boyuyoruz. boya badana işi bittikten sonra önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz.

Biz Bu İşte Gerçekten de O Kadar iyiyiz ünlü Bile Olduk

KANAL D Tv röportajımız

 

ATV Tv röportajımız İçin

 

Değerli ziyaretçi Biz Boyacıyız o halde en iyi hizmet vermeye hazırız gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz. Önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz.

Beşiktaş boyacı fiyatları

Beşiktaş Boyacı Ustası

Renginizi ve boya markasını seçin gerisini bize bırakın. 

İç cephe renk kartelaları 

Beşiktaş Boya Badana Hizmeti

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Beşiktaş nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Beşiktaş ev boyama fiyatları boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce  yapmaktadır.

Beşiktaş Boyacı Nasıl çalışır

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Beşiktaş Boya Badana Ustası

Beşiktaş Boyacı badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

İstanbul Beşiktaş Boyacı Hizmeti Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti . Beşiktaş boyacı ekibi olarak Kağıthane boyacı boya badana yapacak usta arıyorsanız Kağıthane bölgesine hizmetimiz mevcuttur ücretsiz keşif için arayabilirsiniz

Bilindik En Çok Kullanılan Boya Markaları

Filli Boya

Filli Boya | Hakkımızda. 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir.

 

Polisan Boya

Bir diğer Kaliteli Boyalardan Olan Polisan 1985 yılında Polisan markası boya üretimine başlamıştır. Bitlis Ailesi(Ahmet Ertuğrul Bitlis, Mehmet Emin Bitlis, Ahmet Faik Bitlis) tarafından kurulan Polisan Boya Boya’nın yüzde 50 oranındaki hissesi 2016 yılında Japonya’nın 1918 yılında kurulan lider boya üreticilerinden Kansai Paint’e satılmıştır

 

Dyo Boya

Diğer Kaliteli Boyalardan Biride Dyo Markası (sık kullanılan adıyla Dyo Boya), Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İzmir merkezli, Yaşar Topluluğu’na bağlı Türk boya şirketidir. Şirketin ismi olan “DYO”, şirketin kurucusu olan “Durmuş Yaşar ve Oğulları”nın kısaltmasıdır.
Ürün: İnşaat boyaları, mobilya boyaları,

Marshall Boya

Marshall 1998’den itibaren dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi AkzoNobel çatısı altında faaliyet gösteren Marshall, Türkiye pazarındaki 60 yıllık güçlü geçmişine Sahip Bir Firma

 

 

 

 

Boya Badana Fiyatları ?

1 + 1  Ev Boyama Fiyatları

1 + 1 60 m2 Bir Evi Boyama Fiyatı seçilecek Boya çeşidine göre Ortalama Malzemeler Dahil 2000 ile 2500 Türk Lirası Arasındadır.

1+ 1 Boyama Sadece İşçilik Ücreti 1800 TL den Başlamaktadır.

2 +1 Ev Boyama Fiyatları 2022

2 + 1 100 m2 Bir Evi Boyama Fiyatı seçilecek Boya çeşidine ve Markasına göre Ortalama Malzemeler Dahil 3500 ile 4500 Türk Lirası Arasındadır.

2+ 1 Boyama Sadece İşçilik Ücreti 3500 TL den Başlamaktadır.

3 +1 Ev Boyama Fiyatları 2022

2 + 1 120 m2 Bir Evi Boyama Fiyatı seçilecek Boya çeşidine ve Markasına göre Ortalama Malzemeler Dahil 4000 ile 5000 Türk Lirası Arasındadır.

3+ 1 Boyama Sadece İşçilik Ücreti 3500 TL den Başlamaktadır.

4 +1 Ev Boyama Fiyatları 2022

4 + 1 140 m2 Bir Evi Boyama Fiyatı seçilecek Boya çeşidine ve Markasına göre Ortalama Malzemeler Dahil 5000 ile 6500 Türk Lirası Arasındadır.

4+ 1 Boyama Sadece İşçilik Ücreti 4500 TL den Başlamaktadır.

Boya Badana m2 Fiyatları

Boya Badana Fiyatları boyanacak yerin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir örneğin 2 + 1 eşyalı bir ev ile boş evin boyaması arasında 1500 Türk Lirası Fiyat Farkı vardır, Boş evler daha ucuza boyanır

Ev Boyama Fiyatları

Sadece İşçilik

· 1 + 1 50 m2 Daire · 2500 TL
· 2 + 1 75 m2 Daire · 4000 TL
· 3 + 1 100 m2 Daire · 5500 TL
· 4 + 1 125 m2 Daire · 6500 TL
· Dubleks 100 m2 ve üzeri Daire · 7500 TL

Net Fiyat Bilgisi İçin bizi Arayabilir Yerinde Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunabilirsiniz..

Boya Badana Fiyatları İçin Net bir fiyat İçin Keşif Yapılmalı tahmini Fiyatlar İçin İletişim Kısmında Whatsapp ta bize Yazarak veya Telefon da bilgi edinebilirsiniz unutulmamalıdır boya badana fiyatları zemin ev Büyüklüğü renk değişimleri Saten boya dan su bazlı boyaya dönüşüm alçı kabarmaları Duvar ve tavanlarda oluşan çatlaklar dübel Çivi Delikler duvar kağıdı sökümü vb bir çok etken fiyatları etki etmektedir .

 

Beşiktaş Boyacı Ustası Telefon Numarası Nedir?

Beşiktaş Boyacı ustası Telefon Numarası 0533 384 44 35 ‘dir. Bizi arayarak hemen Beşiktaş Boya Badana ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Beşiktaş Boya Badana Fiyatları nedir?

Beşiktaş Boya Badana hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için Beşiktaş Boya Badana için bizi 0533 384 44 35 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.