Bakırköy Boyacı Ustası ekibi ile Boya Badana İşi artık dert etmeyin 4 Usta ile ev e iş yerinizi 1 Günde boyuyoruz  Boya ve Badana İşlerinizi Tam Zamanında teslim hizmeti ile Türkiye’de ilk ve tek 1 günde boya badana hizmet veren Ekip boya işlerinde yıllardan beri kazandığımız Tecrübe çekirdekten yetişme ustalarımızla ekonomik fiyata Kaliteli 1 günde boya badana uygulama hizmeti.

Biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır yerinde ücretsiz keşif ile ev veya ofis boyama işlerinizde 4-5 veya 6 kişilik usta ekibimizle 1 günde boya hizmeti sunuyoruz.

Bakırköy Boyacı Ekibi

Bakırköy 1 Günde Boya

1 Günde boya mümkün mü ? evet mümkündür Profesyonel ustalarla iyi organize olan bir ekiple mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da  büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )
  • Evi veya işyerinin 300 metrekare büyük olmaması,

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalarda Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Bakırköy Profesyonel Boyacı

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Bakırköy, nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarlara asılan tv tablo v.b gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Keşif için geldiğimizde Ustalarımız tüm boya markalarının renk kataloglarını yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz.

Bakırköy Boyacı Nasıl çalışır

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

İstanbul Bakırköy Boyacı Ustası arayanlar boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın..

İç cephe renk kartelaları 

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

İşte Böyle Çalışırız Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti .

bakırköy boyacı ustası

Bakırköy Boyacı Ustası Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Bakırköy Boyacı ustası Telefon Numarası 0533 384 44 35 ‘dir. Bizi arayarak hemen Bakırköy Boya Badana ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Bakırköy Boya Badana Fiyatları nedir?

Bakırköy de Boya Badana hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için Bakırköy Boya Badana için bizi 0533 384 44 35 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.