Ataşehir Boyacı Ustası

Ataşehir Boyacı Ustası Ekibi İle  Türkiye’de ilk ve Tek  1 Günde Boya Badana Hizmeti veren Ekip çünkü biliyoruz para ile alınmayan tek şey zamandır bundan yola çıkarak profesyonel ve işin ehli usta ekibimizi  4-5-6 Kişilik ekiplerle boya badana işlerinizi 1 Günde teslim ediyoruz. Yerinde Keşif Ve Fiyatlandırma Hizmeti İçin Bizim ile iletişime Geçiniz.

Ataşehir Boya Badana Ustaları

Ataşehir Boyacı

Bizde Cilalı sloganlar da yok bilmem kaç yıl garanti Kandırmacası da  Yada Kurumsal Adı altında Sizden aldığı İşlerden komisyonunu alıp başka ekiplere devretme gibi bir durum da yok,

Biz yıllardan beri çekirdekten yetişme boyacı ustalarıyız sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir Biliyoruz siz memnun kalırsanız bizi başkalarına önerirsiniz buda bizim Çok Önemli 1 müşteri 1000 Müşteridir prensibi ile  Memnuniyetiniz için en iyi hizmeti veriyoruz. 

Biz Boya badana işlerini meslek edinmiş severek yapıyoruz Arada aracı Komisyoncu Emlakçı Nalburcu  yok Bizi Arıyorsunuz Kendimiz Gelip evinizi veya Ofisinizi 1 Günde Boyuyoruz. ter temiz teslim ediyoruz tüm ustalarımız meslek yeterlilik belgesine sahiptir

Biz Bu İşte Gerçekten de O Kadar iyiyiz ünlü Bile Olduk

KANAL D Tv röportajımız

 

ATV Tv röportajımız İçin

 

Değerli ziyaretçi Biz Boyacıyız o halde en iyi hizmet vermeye hazırız gelip evinizi iş yerinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyoruz. Önce beğeniyor sonra ödemenizi yapıyorsunuz.

Renginizi ve boya markasını seçin gerisini bize bırakın. 

İç cephe renk kartelaları 

Ataşehir Boya Badana Ustası

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

Ataşehir nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Ataşehir ev boyama fiyatları boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce  yapmaktadır.

Ataşehir Boyacı Nasıl çalışır

( 1)  Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları yerde veya odada toplanır özerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3)  Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Ataşehir Boya Badana 

Ataşehir Boyacı badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlisi alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir  işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın.. dilerseniz instgram ve Youtube Sayfamızda Yaptığımız Boya Badana İşlerinin Çalışma resimlerine Bakabilirsiniz

BEŞİKTAŞ BOYACI

20150420_150614

İstanbul Ataşehir Boyacı Hizmeti Temiz Titiz Ekonomik profesyonel ve Kaliteli işçilik Her Şey Açık Binlerce Memnun Müşteri Hızlı Pratik 1 Günde Boya Badana Hizmeti . Ataşehir boyacı ekibi olarak boya badana yapacak usta arıyorsanız İstanbul deki ekibimizi arayabilirsiniz .

Ataşehir Boya Badana Ustası Fiyatları nedir?

Ataşehir Boya Badana Ustası hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, Eşyalı ve Eşyasız Daireler malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için Size En Yakın ataşehir Boyacı arıyorum diyorsanız Profesyonel hizmeti  için bizi ara 0533 384 44 35 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Boyacı Ustası İle 1 Günde Boya ® Usta Telefon Numarası Nedir ?

Ataşehir  ve Ümraniye Boyacı ustası Telefon Numarası 0533 384 44 35 ‘dir. Bizi arayarak hemen Ataşehir Boyacı Ara Ev Boya Badana ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp’tan resim video göndererek Ataşehir boyacı ustasın da fiyat bilgisi alabilirsiniz