1 günde boya badana istanbul ev boyama

1 Günde boya badana Evde eşya varken badana-boya yaptırmak, evin hanımı için büyük bir stres kaynağıdır. Çünkü duvarların ve tavanın boyanabilmesi için, bütün eşyaların bir bölgeye toplanması ve üzerlerin boya dökülmemesi için çok iyi kamufle edilmesi gerekir. Ancak evlerin kalorifer isleri, el izleri, yapılan küçük tadilatlar veya rutubet alması sebebiyle neredeyse her sene boyanması gerektiği düşünülürse, profesyonel bir ekiple çalışmanın önemi ortaya çıkar. Ancak genelde ev boyama hizmeti en az 3 gün sürer. Bu süre içinde de eğer evde çocuklar yaşıyorsa veya kalabalık bir aileyseniz, bir takım sorunlar doğabilir. Firma olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle sabahtan evinize gelerek, 1 günde ev boyama yapıyoruz ve akşama evinizi teslim ediyoruz desek, ne dersiniz?

 istanbul 1 Günde Boya

1 Günde ev boyama Zaman, herkes için çok değerli… Bunun farkında olan firmamız, sizi daha fazla rahatsız etmeden, İstanbul’un tüm semtlerine ve ilçelerine  sadece 1 günde ev boyama hizmeti vermektedir. Burada önemli olan, evinizi boyayacak ekibin kaç kişiden oluşacağı ve duvarlarınızda herhangi bir problem olup, olmadığıdır.

1 Günde Boya Badana

1 günde boya badana yapan firmalar Herkes tarafından bilindiği üzere, boyanacak duvar zemininin boya yapılmadan önce hazırlanması gerekir. Zımparalamak, bu işin en kolay yoludur. Ancak eğer duvarlarda bozukluk fazla miktardaysa veya duvarınız rutubet almış ve küf oluşmuşsa, bazı özel sıva malzemeleri kullanmak gerekecektir. Açlı, rutubet önceyici sıvalar ve membran bu malzemelerden bir kaçıdır. Bu malzemeler uygulanıyorsa, kuruması için bir kaç gün beklemek gerekebilir. Ancak eğer duvarınızda hiç bir problem yoksa, sadece oluşan kir ve isden dolayı boya yaptıracaksanız, 1 günde ev boyama hizmetimiz, tam size göredir.

 1 Günde Ev Boyama 

1 Günde boya badana hizmetleri Daha önceden konuşularak sizin seçtiğiniz boya renkleri ve çeşidi ile boyanacak olan evinizde, profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı toplayarak ve gerekli korumayı sağlayarak işe başlar. Akşam iş bittiğinde ise arkasında hiç bir iz veya kötü bir görüntü bırakmaz. Belirlenen gün ve saatte işe başlar ve bitirir. Boya hizmetimiz memnuniyet garantilidir ve  firmamız İstanbul’un tüm bölgelerine aynı hizmeti vermektedir. Eğer eviniz boş ise, boyama işlemi çok daha hızlı sürede gerçekleştirilecektir.

 

Yorum yazın

Powered by Facebook Comments